ROMANTYCZNIE  I NA SPORTOWO

W piątek 20 listopada liczna grupa uczniów starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum  w towarzystwie opiekunów odbyła wycieczkę do Siedlec. Tym razem celem wycieczki był pobyt  w siedleckim  Aqua Parku oraz wizyta w kinie Helios. Basen zaoferował swym miłośnikom wiele atrakcji wodnych, dostarczył wielu niezapomnianych, pozytywnych wrażeń, stał się okazją doskonalenia sprawności, krzewienia tężyzny fizycznej, okazją  do nauki pływania i utraty dużej ilości  energii. Bardzo skuteczną metodą na odstresowanie się był film pt. „ Listy do M”. Fabuła filmu wprawia widzów w świąteczny nastrój, zapewnia radość  z życia, wyzwala szeroki uśmiech, wzrusza, a co najważniejsze przywraca wiarę w miłość, przyjaźń i ludzką dobroć. Przede wszystkim przypomina,  że czas świąt bożonarodzeniowych to czas magiczny, w którym spełniają się najskrytsze marzenia, ludzie stają się lepsi dla innych i nawet z wzajemnością zakochują się.

romantycznie i na sportowo