Na uroczystość przybyli mieszkańcy naszej parafii, ksiądz proboszcz, nauczyciele oraz uczniowie. Spotkanie przygotowała Pani Urszula Domańska. Część artystyczną w postaci prezentacji stanowiły teksty zaczerpnięte z dokumentów papieża, ubarwione wierszami i śpiewem. Zgromadzona publiczność aktywnie włączyła się w przebieg spotkania poprzez czytanie fragmentów adhortacji i „Listu do rodzin”, wzięła udział we wspólnym śpiewaniu „Barki”. Spotkanie mieszkańców w okresie przedświątecznym było okazją do przeprowadzenia przez Szkolne Koło Wolontariatu zbiórki pieniędzy na pomoc choremu dziecku. Wszyscy darczyńcy obdarowani zostali ciasteczkami pieczonymi przez uczennice – Paulinę, Kasię, Sylwię i Gosię. Spotkanie miało podniosły i bardzo uroczysty przebieg.

Jesteśmy na podlasie24.pl

Pamięć i pomoc