MIKOŁAJKOWA WYCIECZKA

We wtorek 08 grudnia uczniowie kl. I i II podczas pobytu w Parku Edukacji i Rozrywki na Farmie Iluzji w Mościskach, mieli okazję przenieść się w świat iluzji i magii oraz spotkać się z prawdziwym Św. Mikołajem. Wycieczka, na którą dzieci czekały cały rok, była dla nich wymarzonym, mikołajkowym prezentem. Mali uczestnicy przywieźli ze sobą wiele wspaniałych wrażeń i wspomnień. Prześcigając się, wymieniali  najfajniejsze ich zadaniem atrakcje, do których zaliczyli:

• Wirtualny lot na saniach.
  • Zwiedzanie Muzeum Iluzji, Latającej Chaty Tajemnic oraz Tunelu Zapomnienia, gdzie szukali rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i oraz brali udział w zabawie    poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie.
  • Wizytę w Gabinecie Świętego Mikołaja - tu podglądali Mikołaja przy jego codziennych obowiązkach.
  • Wizytę w Świątecznej Fabryce Elfów – gdzie oglądali pracę Elfów i słuchali opowiastki pajączka.
  • Piec Złych Uczynków, w którym dzieci spaliły symbolicznie zapisane złe postępki.
  • Spacer Lustrzanym Labiryntem oraz wizytę w Tajemniczym Pokoju Amesa.

Kolejną atrakcją był Klubik Filmowy, a w nim projekcja zimowego, krótkometrażowego filmu oraz wizyta  w Sali Świątecznych Postaci, w której zgromadzono figury z filmów, bajek i opowieści. Bardzo ciekawa zdaniem dzieci  była także pogadanka z zakresu fizyki i optyki  z wykorzystaniem tablic i eksponatów iluzjonistycznych nazwana Lekcją Iluzji na wesoło. Wizyta w Parku Edukacji i Rozrywki  przebiegała  w towarzystwie  dwóch Elfów przewodników, którzy pokazali swym gościom bajkowy świat iluzji  i magii Świąt Bożego Narodzenia. Uczniom towarzyszyli  niestrudzeni wychowawcy, którzy przy współpracy  z rodzicami zorganizowali milusińskim opisane atrakcje i zapewnili  bezpieczeństwo podczas wyjazdu. więcej zdjęć

Mikołajkowa wycieczka